| StylinsonGirl a întrebat:

Cate intrebari trebuie sa rezolvi minim la iesirea din scoala de soferi 18 sau 22? [Fundita love struck]

Răspuns Câştigător
| R3sPeCt a răspuns:

22! bafta la examenwinking

17 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

22 pentru categoria B si 18 pentru categoria A depinde!

| FurtunaDiesel a răspuns:

Bey jessejames exceptand Anglia, Irlanda si Rusia toate tarile din Europa au acelasi examen, aceleasi intrebari, acelasi timp, acelasi nuamar de intrebari decat ca intrebarile sunt traduse in limba lor!
Anglia si Irlanda au 30 de intrebari si trebuie sa faci minim 25 intr-o ora si Rusia are 10 si nu ai voie sa gresesti nici una in 30 de minute in rest in toata Europa este la fel!

| Intruder19 a răspuns:

22 din 24 ca sa treci examenul.

| Intruder19 a răspuns:

*26

| Dreamer a răspuns:

Minim 22 din 26. Ai gresit 5 si s-a oprit testul, esti liber sa mai dai odata happy

| sNukki a răspuns:

22 din 26 de intrebari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 26 de intrebari si daca faci 22 poti sa il ieibig grinhappysucces

| KiddFaraSentimente a răspuns:

22 din 28. happy

| 0000anonim0000 a răspuns:

22...Funda?

| yoelidutza a răspuns:

Eu stiu ca 22

| DilauRo a răspuns:

Cel putin 22.

| sonya_5952 a răspuns:

| admiterea a răspuns:

Minim 22 pentru categoria B - cred ca B-ul te intereseaza.

| revelatia2003 a răspuns:

Pentru ca la examenul de teorie sa fii declarat(a) admis(a), dintr-un chestionar cu 26 de intrebari trebuie sa raspunzi corect la minimum 22.Mult succes!

| jessejames a răspuns:

Sunt 26 de intrebari si maxim 4 greseli.Fiecare intrebare are maxim 3 variante.Norocosilorlaughingeu am dat in franta si aici sunt 40 de intrebari, 5 greseli maxim si maxim 4 variante de raspuns.Si mai e si contracronometrulaughing

| jessejames a răspuns:

DOmnule furtunadiesel iti spun cu durere in suflet ca esti prost de puti.Esti un cretin cu desavarsire.Stau de un an in Franta si acum o saptamana am dat examenul de cod rutier.Cauta pe net si vezi examenul de cod rutier francez si nu te mai caca pe tine cu desteptaciunea ta.Auzi la tine, acelasi examen numai ca e tradus in limba lor rolling on the floor)

| Balu_5687 a răspuns:

Trebuie minim 21 de intrebari corecte.