| Andu1210 a întrebat:

Ce as putea face dacă mi-a curs uleiul din amortizor, pe un kxd 125cc?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Schimbi amortizorul.

Bula
| Bula a răspuns:

Ai 3 optiuni:
1. Se repara amortizorul
2. Se schimba amortizorul
3. Se schimba vehicolul.

| Simpatic a răspuns (pentru Bula):

Cu a 3-a nu sunt de acord nu ma pricep eu la moto dar daca ai de schimbat bratele pe fata la o masina, bucse, bielete, amortizoare+flanse, discuri si placute, si costa +6000 de lei de ex. schimbi masina sau doar piesele?winking

| Bula a răspuns (pentru Simpatic):

Schimbi cat iti poate buzunarul si... mintea. big grin

| relian a răspuns:

Ce ai putea face? Sa schimbi ambele amortizoare, deci ambele nu doar ala din care a curs.
Daca e pe fata, schimbi ambele, daca e pe spate schimbi ambele pe spate, atit poti face.