| Valentindzhsnv2 a întrebat:

Ce ati alege dintr-un passat cc 2010 2. 0tdi 170cp si un bmw seria 3 320d 177cp 2010!?

Răspuns Câştigător
| Alex007xD a răspuns:

Iti recomand BMW. Volkswagen nu se compara (deoarece iti face des multe Probleme. Ii schimbi o piesa, brusc se strica alta, etc.) si zboara greu de pe loc.
La BMW dai talpa de pe loc de unde vrei tu, ai tractiune buna si ai si Mai multe avantaje.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia mai bine intretinuta si cu mai putini km

| Nimeni10 a răspuns:

Bmw clar, e o mașină mult mai bună față de vw, dar depinde cum a fost folosită mașina sau cum arată

| Kenzo1234 a răspuns:

Eu as zice passat-ul cc e mai bun decat bmw-ul (parerea mea)

| kossU a răspuns:

Bmw e scump de întreținut.Depinde de buget