| AlpiNN a întrebat:

Ce bicicleta mi-ati recomanda care sa se incadreze in 1000lei si sa fie buna?
As dori ceva Full-SuspeNSioN.

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Du-te intr-un targ o sa gasesti de ex la sibiu sau la pitesti sunt o gramada da nu iti lua full suspension sunt prea pretentioase si scartie ca dracu am avut eu si imi era rusine sa umblu cu ea pe str ca scartia si trebuia sa o ung mereu sa ii desfac toata suspensia sa ii sterg bucsile si sa le ung trebuie ta ce iei ia-ti ce vrei tu ca sunt de toate felurile mai gasesti in orice oras chiar si la tine in oras la dhs sau la first bike

funda plssssbig grin

2 răspunsuri:
| AlpiNN explică:

Sunt din pitestihappy laughingde unde mai exact as putea lua din pitesti?

| AlpiNN explică:

DHS-urile-s praff...Am fost de curand la firstbike si am vazut una jmekera firstbike sonix parca se numea...