| Jager a întrebat:

As vrea sa mi iau o bicicleta MTB Hardtail, si am nevoie de niste sfaturi..Deocamdata detin o bicicleta MTB Montana 610 First Bike Full Suspension si am probleme cu ea, si am un cumparator. Faza e ca nu prea ma pricep la cele Hardtail.

As dori o bicicleta hardtail care sa se incadreze intre 1.000-1.300 lei.

Funda!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Mergi la un magazin de bite sa vezi care se incadreaza in banii tai, mergi cu autobuzu si cand ti-o da in mana vi cu ea acasa, recomand sa faci biomecanica si sa iti pui un kilometraj pe ea. Recomand marca merida sau BH