| flavirus a întrebat:

Ce carte imi recomandati petru scoala de soferi sa invat din ea.

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Biblia.

| flavirus explică (pentru doctorandus):

Daca nu stii te rog nu comentat doar as dori un sfat cam ce carte sa citesc pentru permis.

| flavirus explică (pentru doctorandus):

Daca nu stii nu mai posta doar am cerut un sfat seamna ca tu nici macar nu ai un permis

| doctorandus a răspuns (pentru flavirus):

Da, pentru ca te ajuta sa tii drumul drept. Asta-n general e bine, dar nu la curbe.

| flavirus explică (pentru doctorandus):

Daca nu stii te rog nu mai posta am nevoie de sfaturi nu de vorbe goale ca ale tale.