| louis3 a întrebat:

vreau sa ma apuc de Scoala de soferi, insa nu stiu dupa c sa invat. ce carte trebuie sa iau?

Răspuns Câştigător
| Incubus a răspuns:

Cel mai bine e sa te apuci de scoala si apoi sa intrebi instructorul ce carte sa folosesti, nu crezi ca el stie cel mai bine? mai ales ca legislatia rutiera la romani a luat-o pe aratura (se schimba des) timp ai destul sa inveti, bafta.

1 răspuns:
| yellowalien a răspuns:

Trebuie sa-ti cumperi Codul Rutier (este o carte cu teorie, intrebari si teste, editura National). Intreaba la o librarie si iti vor arata cei de acolo big grin Pretul e in jur de 35 Ron.