| scriptulul a întrebat:

Ce cauciucuri de iarna sa imi cumpar pentru o masina dacia logan?
am auzit ca pirelli ar fi bune

Răspuns Câştigător
| kaumi a răspuns:

Marca masinii si vechimea nu conteaza cand vine vorba de siguranta ta in trafic.
Tocmai am urmarit rezultatele unor teste facute de elvetieni - au testat timp de 18 luni 40 modele de cauciucuri de iarna; pe primul loc s-au clasat cele de la GoodYear, urmate alte cateva, in primele cinci numarandu-se si cele mentionate de elibra si irina. Succes

7 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Vredestein Snowtrac 3, Dunlop

| sorin a răspuns:

Pirelli iti recomand, eu am schimbat multe continental, bune si astea, am avut si goodyear dar nu ma u uimit, dunlop mi au explodat 2, stii care mai sunt rezistente viking daca ai auzit.

| J7anine a răspuns:

Continental - calitate nemteascawinking & lideri pe piata mondiala de anvelope

| carmen_9743 a răspuns:

Logan am si eu dar nu m-am gandit la cauciucuri de iarna si bine am facut ca numai iarna n-a fost anul acesta. N-am derapat nici macar un pic in iarna asta!

| scriptulul explică:

Multumesc, mi-am pus Dunlop pana la urma, am vrut GoodYear dar nu mai aveau pe stoc. am ales din larga lor oferta... Dunlop happy

| mdaniel2x a răspuns:

Eu am Vredestein Snowtrac 3 - locul 1 in teste la ADAC! Si vreau sa zic ca fac diferenta!

| irina_9293 a răspuns:

Eu stiu ca exista doar 2 producatori de anvelope: Michelin si restul...