| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi cauciucuri de iarna ieftine pentru logan

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La service privat, ii spui mecanicului sau patronului ca vrei cauciucuri second hand.

| Angel0 a răspuns:

Gasesti super ieftine pe www.anvelopeweb.ro.Eu numai de acolo cumpar.In doua zile iti vin acasa prin curier.Nu recomand sh.

| dink08 a răspuns:

Salut, Depinde de unde esti.Eu de exemplu sunt din timisoara si, in jurul timisoarei stiu vreo 2-3 locatii unde gasesti cauciucuri si noi si vechi ( indiferent) la 10-12 euro bucata.La vulcanizari/serviceuri daca nu ai cunostinte in domeniu te usca de bani.Intereseaza-te si tu de la cunostinte, si poate dai si tu peste asa ceva. Ce sa zic.Bafta!

| liviupaun a răspuns:

Sau in magazine dar astepti pana se fac reduceri la ele! Sau du-te la un distribuitor dealer cu masina ca din cate tin minte iti fac reduceri, au si ei reduceri destul de mari, montaj poate chiar si gratuit!