| RolandMRD18 a întrebat:

Ce fac dacă am început şcoala de soferi, sunt la a 4 conducere cu instructorul, iar din septembrie eu vreau să merg la o facultate într-un alt județ? Cum procedez? Trebuie să revin acasă să mai conduc, să dau sala(dacă nu reusesc până atunci) iar apoi să dau traseul? Nu se poate face un "transfer" la o altă scoala de soferi din judetul respectiv, unde merg eu în facultate?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți face un așa zis transfer. Te înscrii la o școală de șoferi acolo.