| Puffi_4519 a întrebat:

Ce fel de masina tiar placea sa ai? daca imi place foarte mult masina acela va primi fundita.

20 răspunsuri:
| bogdanel7 a răspuns:

Cadillac Cien

| maryy a răspuns:

Ford Mondeo ultimul model. E mai mare si spatios.Arata foarte bine.

| CapitanuSemafor a răspuns:

Daca as alege cu sufletul si pasiunea pentru masini, fara sa ma gandesc la taxe, consum, practicalitate...eu fiind un fan al Sedan-urilor, ei bine, as alege:

Maserati Quatroporte GT Sport
4. 7 l V8 440 CP 490 Nm 7. 000 rpm si un sunet incredibil!

http://www.youtube.com/watch?v=I22g2uVy3Ic&translated=1

| liviupaun a răspuns:

Mitsubishi eclipse '97 de ce?=are motor destul de puternic, mie mi se pare frumoasa, este usor de tunat, este ieftina, atata ca taxele de inmatriculare la noi sunt de peste 2000euro(dar exista bulgaria). dai un search pe google si cred ca o sati placa

| m4them4tic a răspuns:

Ford Focus ST225
http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://212. 227. 84. 30/wolf/st.jpg&imgrefurl=http://www.wolf-performance.com/......3Disch:10, 20&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=435&ei=g7QXTaKUCM2Cswat-cHcDA&oei=hrQXTfvCD8K1tAbfnf3TDA&esq=1&page=1&ndsp=27&ved=1t:429, r:5, s:0&tx=106&ty=72&biw=1600&bih=799

Răspuns utilizator avertizat
| alexxx a răspuns:

Bugaty veryon, lamborghini murcielago, reveton, porche caerra gt 3

| BigV a răspuns:

Rolls Royce Phantom, Maybach Exelero, Maybach 62s, Toyota LC 200 sau Lexus lx570, Cadillac Escalade, Lincoln Navigator, Mercedes benz Gl 550, Mercedes benz s63amg, Range Rover Vogue 5. 0, Bmw 760li, Bmw x6m, Bugatti Veyron.

| Ingerasull99 a răspuns:

Bmw e30 coupe sau cabrio cu mt2 si jante cu 9j.

| LaTulipeNoire a răspuns:

1. Opel Vectra GTS/Opc 2. 8 Turbo /2. 0 turbo
2. Opel Zafira Opc 2. 0 Turbo (peste 2005)
3. Vw Golf/Corrado VR6 :X de preferat turbo (dragoste la prima,, auzire")
4. Vw Passat V6, 4motion
5. Golf 5 GTI /Golf 4 r32
6. Mi-ar placea o Dacia Logan ca a lui Robert (SGM): vei gasi masina daca vei scrie Logan 200 cp sau Logan vr6 sau tot o Dacie cum a avut Robert cu motor Renault alpine Turbo

| BaronVonBavaria a răspuns:

Sall
Un Volkswagen California sau un Volkswagen Sambabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mercedes s-class. da pe dinafare de tehnologie. ce o sa aiba masinile in viitor s-class o sa aiba deja.

| andrey910 a răspuns:

Toti ar vrea sa aiba Bugaty, Lamborghini, masserati si altele (cele mai scumpe)... dar dintre cele accesibile mie imi place WV Golf

| Roberta00 a răspuns:

Mercedes McLaren e superbaaaa; x

| Siminik a răspuns:

Audi Q7 sau Bmw X5

| ViseInCulori a răspuns:

Bmw X6 coupe!:X

| alexkoopa a răspuns:

Preferata mea: Mitsubishi lancer EVO 8.
Stiu ca a iesit un evo9 si evo10, si se lucreaza la un prototip (viitorul evo11) dar masina vietii mele ramane EVO8.
Si nu ai cum sa nu fii de acord cu mine: motor mic cu dublu turbo, agil in curbe. Este incredibil faptul ca se ridica la nivelul Ferrari-urilor sau la nivelul unui aston martin avand portbagaj mare, si 4 portiere.

| NoLoveU a răspuns:

Un BMW gip x6, alb, inauntru numai piele, trapa, aer cald si rece, geamurile sa se deschita apasand pe butoane chiar si cele din spate, roti beton si cam atat.SARBATORI FERICITEhappyhappyhappy

| eLecTrIcK a răspuns:

Un buggaty veyron :d, tunat cu jent iduble si nitro :d visez :d mult big grin