| SkAnK a întrebat:

Ce inseamna sistemul 2x4 la Toyota RAV 4? Fundita la rasp cel mai corect.

Răspuns Câştigător
| axelmatei a răspuns:

Din 4 roti doar 2 au tractiune?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

laughing axelmatei a gresit, tractiune totala pe 4 roti 2 inseamna fata si spate adica cele 4 roti se stie

| Dannyjj a răspuns:

Pai sistemul de transmisie 2x4 adica 2 punti motoare din cele 4 totale.

| dink08 a răspuns:

Doar 2 trag.

| DaftPunk a răspuns:

Inseamna ca nu au toate rotile tractiune au doar 2.adk 2x4 nu in 4x4.

| robertosi a răspuns:

2x4 adic poti sa setezi singur tractiunea sa fie pe fata(2x4 inseamna tractiune pe fata iar 4x4 inseamna tractiune cu toate rotiile sper ca te-am ajutat