| radu999 a întrebat:

Ce masina ati alege din urmatoarele : Mercedes CLS BMW Seria 4 Gran Coupe sau audi a7?

Răspuns Câştigător
| Abcd1234ef56 a răspuns:

Parerile sunt impartite, fiecare cu gustul lui! Sunt masini care, eu unul, nu imi permit nici apa sa le schimb laughing
M-as multumi cu oricare din ele, si-ti spun si motivele:
1. BMW-ul este o masina de fite, de tineret, fetite s.a!
2. Audi - este o masina eleganta, superba, care-ti creaza o imagine pozitiva!
3. Mercedes-ul este o bijuterie! Este o masina foarte rezistenta, sigura, ce-ti creaza imagine de om serios (de aceea majoritatea detinatorilor de Mercedes sunt oameni trecuti de 40 de ani).
Daca as avea de ales, nu as sta prea mult pe ganduri: Audi A7!
Oricare masina ai alege, important este de retinut faptul ca, indiferent de marca, este foarte periculoasa daca te pui la mintea ei! Masinile sunt ale noastre, insa drumurile le impartim cu totii!

8 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

CLS inutila in comparatie cu E-Klasse,
Seria 4 Gran Coupe inutila in comparatie cu Seria 3,
Seria 6 Gran Coupe inutila in comparatie cu Seria 5,
A7 inutila in comparatie cu A6!

| ForYouBaby a răspuns:

Cu siguranta audi a7 pe langa aspectul super sunt si foarte bune happy

| ForYouBaby a răspuns (pentru Diggy98):

Nu toate sunt la felwinking ca sa stii nu tot ce se zice este adevarat unchiul meu are audi a7 si nu a avut nici-un fel de probleme cu elwinking

| MyGoodLife a răspuns:

Audi a7

| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Audi a7.

| marinelaella a răspuns:

Hmm,toate sunt frumoase, dar as opta pentru Audi A7!

| hawstuff a răspuns:

As tinde spre A7 dar ca aspect as alege CLS, si BMW-ul e o alegere ff buna si destul de rezonabila