| stiby a întrebat:

Ce masina aveti? dar sa spuneti exact nu ce va-ti dori masina care o aveti fara rusine! puteti avea si un trabnt nu e nici o rusine vreau sa vad ce masini aveti! dau funda masinii care imi place mie!

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

La firma: 3 matizuri, un golf 6, un logan diesel si un mercedes Sprinder
Masini personale: Mercedes G Class 1990, Toyota Land Cruiser 2011, Volkswagen Phaeton 2006!

P.S.
Inafara de Sprinter, Golf si Land Cruiser toate sunt de vanzare daca este cineva interesat sa imi dea un mesaj privat!

| fitter a răspuns:

Un volkswagen passat si un bm x5

| ArQ12567 a răspuns:

Pai eu nu am inca masina. Tata are un mercedes iar Mama are un poel corsa big grin Primesc Funda?

| wyo a răspuns:

Dacia 1310
laughing

| IonuTzz19 a răspuns:

Skoda superb 2012 culoare visiniu

| daniel4all a răspuns:

Mama are un audi q7 tata are un bmw x6 iar eu am o kia sportage.
Imi dai funda?