| flysky a întrebat:

Ce masina conduci? Acum cat timp ai obtinut permisul de conducere?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dacia 1310, pe care o iubesc, dar nu la fel de mult cum am iubit Trabantul si am permis din 1980. Si n-am avut nicio amenda, niciodata.

12 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Conduc un Opel Zafira si am carnet din 1982 fara nici o abatere de la regulile de circulatie.

| covexrobu a răspuns:

Conduc o Dacie 1310 ('99) masina de acasa, un Matiz la serviciu sau un Renault master tot la serviciu. Am permis de aproape 2 ani si am toate categoriile pe care mi le permite varsta mea adica la 20 de ani am A, B+E, C+E. B-ul il am din 29. 10. 2007, C-din 03. 11. 2008, C+E - 28. 11. 2008 si categoria A - 14. 09. 2009

| lifeForJesus a răspuns:

Honda civic! Am permis de 16 ani!

| Brotacelu a răspuns:

O Dacie Nova 1. 6 de 2 ani
Am luat amenzi pentru centura si una pentru viteza
nu suport centura la orice masina e sa conduc

am carnetu de 2 ani jumate, cat B+E, C+E big grin

| cheloo74 a răspuns:

Chevrolet Aveo. Mai mult de 10 ani. Am A si B.

| vlad91 a răspuns:

O dacie solenza nu am permis laughing da fac scoala in 2 saptamani am si permishee hee

| Fiorello a răspuns:

Fiat Bravo 1, 9 GT...am carnet din 1983 si aprox. 2 milioane de km prin 17 tari in Europa, fara accidente, iti doresc si tie la fel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faetonul lui tata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conduc o dacia 1100 decapotabila.permisul inca nu l-am obtinut, insa am pile la politie. laughing

| sasha a răspuns:

Volvo c30... dar preferam un bmv seria 1winking permisul il am de cand eram mica happy ce sa fac am numai 17 ani visez si eu un pic e 9 ceasul trebuia sa dorm de la 8 30 happy(asa dorm copii) sadtongue

| danutzzz1992 a răspuns:

O dacie... 1310

| taker009 a răspuns:

Sunt minor dar mi-ar placea un golf 3 gti tuning.la 18 ani o sa daw