| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu stii sa conduci o masina? Ai permis de conducere?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu toti de pe TPU avem 12 ani

| Mayhem666 a răspuns:

Stiu sa conduc o masina, dar inca nu am permis, in decembrie dau "orasul" sau "traseul", sau oricum ii spune. Dupa ce il iau, sa va feriti de mine laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Ai cativa pe lista ta neagra trecuti, in special cei care se luau de anime-uri.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Cativa? Am mai mult de 50 de persoane pe care le urasc, aici pe TPU sunt doar vreo 10 (in special cei care se luau de animeuri si cei pe care ii am la ignore), dar in viata reala sunt destul de multi, am aproximat la 50, dar pot fi mai multi, dar nu am vrut sa par ca urasc pe toata lumea. Sunt cativa care au castigat primul loc, si pe ei i-am pus primii, ar trebui sa se simta onorati laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Urasti peste 50 de persoane,, fabulos! Aici pe TPU ai boala pe careva? Nu poti sa le dai cu praf de mers? Si care-s aia de pe podiumul tau?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai, cei de pe podium sunt din viata reala, dar si pe TPU sunt cativa pe care nu ii suport, nu o sa dau nume, dar sunt bagati la ignore, asa ca stai calm, nu esti tu. Chiar ieri m-am certat cu unul din cei de pe podium, si e coleg cu mine, dar imi venea sa il strang de gat la cat de mult m-a enervat, si in final imi venea sa il inpusc, pentru ca mi-a zis ca mi-am luat atitudine de "diva", *Ugh*, si acum imi vine sa dau cu masina peste el. Nu pot sa il suport, il urasc din toata inima mea mica si neagra, si partea ciudata e ca am stat 2 ani cu el in camera (am fost colegi de camera la camin), si de atunci il uram, dar acum a devenit si mai nesuferit decat era inainte, iar azi cand eram cu toti colegii, el i-a salutat pe toti, iar pe mine nici nu m-a bagat in seama, cat m-am bucurat, sper sa nu imi mai vorbeasca niciodata. El ar fi primul pe care l-as calca cu masina.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Ma rezolvi si pe mine cu ceva? O poza cu Wenger si il gasesti tu/

| Cameliapantiru a răspuns:

Da, am permis de conducere de vreo 14 ani si conduc aproape zilnic, chiar de mai multe ori pe zi. Iubesc sofatul!

| Winddd a răspuns:

Nu știu, nu am și nici nu am de gând să-mi iau permisul până nu o să am o mașină.