| theROOcKsTArr a întrebat:

Ce ati alege intre Volkswagen passat si Mercedes c class?

15 răspunsuri:
| Skypp3R a răspuns:

Daca sunt pe gratis amandouawinkingnerdD

| SebySZ a răspuns:

Mercedes c class

| bianca9422 a răspuns:

C class!

| Monicaツ a răspuns:

Mercedes c class big grin

| FïяŠtℓovε a răspuns:

Mercedes waiting big grin

| anutsaa a răspuns:

Te-as sfatui sa optezi pentru un Volkswagen Passat. Consuma putin, arata si bine si este foarte ieftin si usor de intretinut. Cred ca este alegerea cea mai buna. Succes!

| clausweet a răspuns:

Mercedes C Class cel mai tare

| HooDCrisTy a răspuns:

Mercedes C Class Cea mai buna alegere chiar daca am Passatwinking

| xutsu a răspuns:

Volkswagen...e mai mistostraight face

| azkan a răspuns:

In primul rand cele 2 masini nu se pot compara. C-class se compara cu Seria 3 sau cu A4, toate facand parte din clasa premium, pe cand vW-ul il poti compara cu Mondeo, Megane, etc. Daca ai bani de Mercedes atunci nu mai are rost sa raspund. Bafta

| Danyela2011 a răspuns:

Depinde de situatia financiara si daca autovehiculele sunt noi... daca ai situatia financiara foarte buna atunci Mercedes iar daca nu volkswagen, sper ca te-am ajutat

| Finzz a răspuns:

Passat e fain

| emy_7844 a răspuns:

eu sunt pentru mercedes C class. Masina asta are rezistenta pana si in cel mai mic coltisor al ei daca o ingrijesti bine

| Anaida_6505 a răspuns:

Acum depinde foarte mult pentru ce iti iei tu masina, daca iti iei pentru imagine si pentru arfe stii f. bine care e raspunsul, daca in schimb vrei sa iti iei o masina"matura", masculina, si care nu striga prin toti porii snobism, atunci clar te-as sfatui la un passat, rapotul calitate pret mult mai ok decat mertzu, cand iti iei o masina gandeste-te ca trebuie sa bagi bani in ea.

| Blackangel199 a răspuns:

Eu cred ca mercedes el ocupa primul loc in Germania.