| daniel7777 a întrebat:

Ce sa aleg intre un Mercedes S class an 2000-2001 sau un E class din 2005 dupa taxi (GERMANIA). Vreau o masina cat mai optionata asi alege S classul da E ul e mai tanar.

Răspuns Câştigător
| zuzuzic a răspuns:

Buna!
Daca E class-ul a facut taxi, nu mai e bun de aproape nimic. A fost folosit prea intens. Eu unul as opta pentru S class happy

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa mai cauti pana gasesti un E mai convenabil. S-ul este mai costisitor, iar dupa o anumita varsta mai greu vandabil.

| Cosma16 a răspuns:

Cum zice si zuzuzic... daca E class-ul a fost taxi a fost folosit intens..Cu toate ca S class e mult mai elegant dupa parerea mea, mai bine ai mai cauta putin si ai gasi un E class mult mai convenabil.

| Braunion a răspuns:

Aia care a fost taxi e buna de casat. Si are scaunele din fata terminate.