| ionicabubulina112112 a întrebat:

Ce masina imi recomandati ca fata? Sunt incepatoare dar totusi imi place sa merg cu viteza (buget max 15k euro)nu mai veche de 2008

Răspuns Câştigător
| Eikon a răspuns:

Exista modele de masini Kia si Hyundai (marci de masini coreene), precum modelele Kia Optima, Hyundai Elantra, Sonata (pornind din anul 2008) acestea fiind fiabile, economice, si din pacate necunoscute de catre majoritatea romanilor (care prefera in general BMW, Audi, Volgsvagen, Mercedes, si cateva marcj japoneze, precum Toyota, Suzuki, Lexus).

4 răspunsuri:
| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Poti incerca ceva dacia.

| darrio2007 a răspuns:

Lasa viteza ca nu e buna.

| goguPatent a răspuns:

Eu mi as lua un Focus de maxim 1 an vechime.

Bula
| Bula a răspuns:

Un Smart.
Usor de parcat, consum mic, ai senzatia ca mergi repede si in oras.