| anonim_4396 a întrebat:

Ce masina de cusut ii recomandati unei incepatoare?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Una manuala, nu estse periculoasa{cu una electrica ai ocazia sa-ti cosi degetele.}

5 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

O masina electrica bineinteles.Are avantajul ca nu face zgomot fata de masinile manuale cu pedale care fac trepidatii daca stai la bloc.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

O masina electrica, nu prea mare dar eficienta.Am vazut la teleshopping o astfel de masina de cusut.
Poti cauta pe siteul www.top-shop.ro

| LoryM22 a răspuns:

Masina de cusut ileanawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De incepatori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.decusut.ro/masina-de-cusut-brother-ls2125.aspx asta e cea mai buna ca nu e grea la utilizat si nici scumpa rau e decat 5 milioane da nu e de jucarie ca teleshoppingu ala... nmu mai zic cum