| PlayFreestyleFun a întrebat:

Ce masina imi recomandati cu o suma de bani in jur de 4 000 euro?

9 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Chevrolet Aveo, Renault Simbol, Wv Polo... sunt masini destul de noi si recomand asa decat sa iti cumperi o vechitura cu kilometraj mare si taxe mari...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Opel Astra H. Esti cam la limita cu bugetul, dar poti gasi una ok.
Ideal 1.3 CDTI sau 1.9 CDTI, dar si restul motorizarilor sunt bune, ca nu e Volkswagen.

| LadyLilith a răspuns:

Un VW Bora, nu consuma mult si piesele nu sunt asa de scumpe. Eu sunt multumita de ea foarte mult.

| DennK a răspuns:

Un Audi A4. Sunt masini bine construite.

| printesa00 a răspuns:

Hmm,nu stiu sigur dar tata a gasit pe pc un opel astra la 4.000 de euro si sa stii ca arata foarte bine big grin, incerca pe olx.ro. big grin

| AndyPeScurt a răspuns:

Un BMW 320D e46 din 2000-2005 full sau un golf 4 2000-2005.
Bafta

| Caddy14 a răspuns:

Un Bmw 320D din anii 2000-2005.Masina full la pretul ala, confort, putere motor, tot ce vrei.

| Pilif007 a răspuns (pentru Caddy14):

Te rupe la piese.

| MariusF23 a răspuns (pentru Pilif007):

Mmnu chiar, piese de e46 gasesti peste tot la dezmembrari.