| rlr09 a întrebat:

Ce masina in jur de 10.000 de euro second-hand imi recomandati? Maxim 13.000 de euro zic... Eu ma gandeam la Mercedes C Classe, BMW Seria 3 sau Audi A4, 2009-2012 dar nici dintre ele nu stiu pe care sa o aleg, voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gasesti cat un model din fiecare care merita cumparata, faci un test drive cu ele, vezi care sunt mai bine intretinute si cu mai putini km in banii aia si pe urma o sa te hotarasti

| MariusF23 a răspuns:

BMW 320 diesel, gasesti exemplare ok la banii astia de prin 2009

| EkToR a răspuns:

Pai depinde ce masina preferi adica una in patru usi sau in doua mai eleganta mai sportiva eu ma gandeam la un BMW seria 5 sau de ex mie imi place foarte mult fordu mustang gasesti cam greut la 10-13.000 euro da se poate, depinde daca esti incepator nu prea te sfatuiesc sa iti iei bmw ca are tractiune pe spate sau sa iti iei unul 4x4 da mai scump asa, Volkswagen Scirocco da si un vw e destul de bun adica scirocco imi place elegant si are si un aspect sportiv care te inspira...