| Alfred0703 a întrebat:

Salutare. Ce masina imi recomandati Second Hand la 13.000 de euro(pot urca si la 20.000). Eu m-am gandit la un Shelby Mustang din 2013, dar vreau sa cer alte pareri.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un bmw X1

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Un Vito mai 'business', sa ai in ce manca seminte.
Pe vremea mea era "most wanted", acum nu stiu ce se joaca... Dar vad ca visele sunt aceleasi.

| Roxin a răspuns:

Salut!

Daca ai banii astia, cu siguranta stii si ce masina sa iti iei. Tine cont ca un Shelby e foarte greu de intretinut. Piesele doar pe comanda, sa nu mai zic de taxe si consum.

| GabrielStn a răspuns:

O Dacia 1310 si iti mai raman si bani destui

| StefanCosmin a răspuns:

Mazda rx8