| Camper123 a întrebat:

Ce masina recomandati pana in 4000 de euro?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Una din uk - apoi ii schimbi volanul pe stanga. https://www.autotrader.co.uk/......2137048894 aproape 90 000km merita banii

| sierra1 a răspuns:

Dă-ne detalii cu preferințe: firma, carburant, mărime

| Nemessys a răspuns:

Golf 5
logan
opel corsa
renaul clio
seat leon

vezi sa fie neaparat benzina, toate.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Pai depinde de nevoile tale. daca vrei sa o folosesti doar in oras as lua ceva din clasa mica si clar benzina. Un clio, corsa, fiesta sunt ideale. Daca mai faci drumuri ocazionale atunci ceva mai mare gen golf, leon, focus, i30, kia ceed, megane dar tot pe benzina si macar 100cp sa aiba. Daca faci doar drumuri in exterior atunci poate are logica ceva diesel unde as recomanda tot golf, leon, octavia, i30, ceed, megane dar varianta lor diesel (evita 2.0 TDI de la VW si 1.6 TDCI de la ford). Daca crezi ca faci doar drumuri in exterior dar ai si bagaj atunci orice varianta break la ce e mai sus e ok sau mai poti lua Passat sau Seat Leon.
Dintre toate cred ca un Renault Megane 3 sau Hyundai i30 atat in varianta pe benzina 1.6 MPI sau diesel sunt cele mai bune decizii ca fiabilitate. Te rog eventual sa imi dai mai multe detalii ce vrei sa faci cu masina.

| InOrOut a răspuns:

120d

| hacktek a răspuns:

Mercedes E-class sau C-class 2003-2005, 1800 cmc, W211 benzina.
Stabila in curbe, foarte confortabila, impozit mic, consumabile ieftine, posibilitatea de a monta o instalatie GPL pentru economie maxima de combustibil.