| anonim_4396 a întrebat:

Ce masina se intretine mai ieftin : audi A6 2007-2010 sau bmw seria 3 2006-2009?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

BMW-ul, daca e RWD, nu cu tractiune integrala.

| Americanlife a răspuns:

Eu zic ca audi daca are motorul in cilindree la fel insa fi atent ca audi 2. 0tdi am auzit ca nu sunt bune

| Raulg2409 a răspuns (pentru Americanlife):

Da stiu, dar doar unul dintre ele e " pacatos " acela cu codul BLB.

| Andrei02132 a răspuns:

Mai degraba un BMW seria 3 il intretii mai ieftin. Daca ai probleme imediat gasesti piese pentru el. Sunt o gramada de service-uri specializate pentru acest tip de masina.

| jack115 a răspuns:

Eu cred ca audi A6.