| kazaryon a întrebat:

Cumpar masina dupa anul 2000 pana in 3500 euro! Ce imi recomandati ca marca si loc! Cel mai complet raspuns primeste garantat

5 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Cauta un Logan modelul 2005, un Golf 4, sau un Opel Astra. Sunt printre cele mai fiabile la pret asa de mic. Logan s-ar putea sa nu gasesti doar modelul Ambiance, Preferance sau Laureate la pretul asta. Oricum da un search la 4tuning la bazar si sigur vei gasi.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ia-ti inmatriculata dupa 2007, gasesti logan cu AC pe benzina si din 2008 la banii acestia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce vrei si de cati bani vei dispune in viitor. Daca vrei ca investitia pe viitor sa fie minima, poti opta pentru Opel, sunt cel mai ieftin de intretinut. Daca vei dispune de ceva mai multi bani, poti lua ce masina iti place tie si ti-o permiti. Din cate stiu, Germania ramane tara din care poti lua cele mai ieftine si bune masini.

| boss97 a răspuns:

I-ati un opel astra inmatriculat, acelea sunt bune.

| adych a răspuns:

Poti sa iti iei un pasat din 2002 de banii astia cu toate dotarile, mai bine decat logan zic eu.