| Motanel18 a întrebat:

Ce masina imi recomandati in bugetul de 3500 euro tot cu taxe?

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Un GOLF sau o Bora, pe benzina, daca e pe diesel nu te incadrezi.
Plus ca mai ai de facut probabil si ceva schimburi, ulei/distributie/consumabile.

| Anonimuserr a răspuns:

Dacia Logan din 2008 poti gasi cu 70000 km rulati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice dar romanesc sa nu fie! daca iei logan sa incepi sa strangi bani pentru inmormantare! Fara suparare dar acea chestie nu stiu daca se poate numi masina,, mai bine zis sicriu pe roti,, nu e deloc sigura,, masina e fabricata din cele mai proaste piese posibile.

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa nu exageram totusi, de aceea se numeste Low Cost. Dar ce Renault Clio ti se pare super masina super car? Low cost inseamna ca au economisit pe unde au putut bani pentru a o face de maxim 7000 EURO. Cine vrea masina puternica sa isi ia BMW, Mercedes, Audi, Volkswagen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiat Grande Punto.