| Theodor94 a întrebat:

Ce masina v-ati lua cu 20.000 euro?

15 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Kia Picanto, Skoda Fabio, Suzuki Ignis, Dacia Duster.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O Insignia gsi.

| Frank51 a răspuns:

Dacă îmi puneai întrebarea asta acum câteva luni aș fi zis A7 fără dar și poate, acum însă spun A5 fără dar și poate happy

| Holiday a răspuns:

In orice caz, una noua, nu second hand.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

BMW Seria 6 640d XDrive Gran Coupe
https://www.autovit.ro/......H7yvc.html

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bicicleta pana în 5000 lei și de restul vizitez România pe bicicletă +o parte din Occident. Dorm în cort, fără sa ma lăfăi, strâng o sumedenie de amintiri. Visul meu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aș știi și cât înseamnă 20. 000 euro în lei, cu mare drag ți-aș oferi un sfat. happy

Totuși las aici un link cu ce am găsit pe net încadrat în suma specificată de tine. happy
Mai mult nu mă pricep pe acest domeniu, așa că nu mă pronunț să las un răspuns tâmpit sau eronat.

Succes în găsirea mașinii perfecte/potrivite! happy

| 120bulevard a răspuns:

Un BMW F30 bine intretinut cu angel eyes, eventual alb sau gri cu grile negre, cu un posibil soft mititelwinking.

Si daca ar fi sa iau o masina noua probabil as opta pentru o Elantra, e o masina splendida pentru pretul cerut, cu mult peste Dacia, de la calitate pana la devalorizare.

| king5151 a răspuns:

Depinde ce cauti, consum mic, confort etc, eu as merge pe un A8 din 2012, motor de 3.0 sau cel de 4.2, ai si confort, si putere.

Răspuns utilizator avertizat