| Maryuk해바라기 a întrebat:

Am 20.000 euro! Ce idei de afacere mi-ati sugera? Ce ati face voi cu 20.000 euro?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cumperi un teren și faci un cimitir privat, nu-i rea idea. Sau un cimitir pentru câini și pisici, cu monumente funerare. Sau un salon de tuns câini.
Sau cumperi niște oi la munte în combinație cu un cioban.
Sau deschizi închiriind spații vreo 10 saloane de videochat și saloane de masaj eroic ( erotic, exotic, ceva de genu).

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai bine pune-i la banca, depozit cu dobanda, ca-s mult prea putini pentru vreo afacere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Avans la un apartament, credit pentru restul si apoi chirie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Inafară de acești bani, nu mai ai nimic, teren, locație, utilaj? Ce meserie ai, la ce te pricepi? Dacă începi afacerea, cât timp ai ca să te implici zilnic? Oraș mare, mic, la țară?

| IIIshaneIII a răspuns:

Ai putea sa ai investești într-o afacere cu păcatele nu stii de unde sare norocul si iei un tablou de 7-tari

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Comert dar dupa multe calcule.

| Kindal38 a răspuns:

Monumente funerare.Aceasta afacere nu"moare"niciodata. Tati face asta si castiga multi bani.

| sadrian46 a răspuns (pentru Kindal38):

Cumperi un teren și faci un cimitir privat, nu-i rea idea. Sau un cimitir pentru câini și pisici, cu monumente funerare. Sau un salon de tuns câini.
Sau cumperi niște oi la munte în combinație cu un cioban.
Sau deschizi închiriind spații vreo 10 saloane de videochat și saloane de masaj eroic ( erotic, exotic, ceva de genu).

| softboicesar a răspuns:

Te duci la puf )))))

| Maryuk해바라기 explică (pentru softboicesar):

Sa te duci tu acolo cu tot neamulwinking!