| CdeMetal a întrebat:

Ce masini bune pana in 3000 de euro stiti, la mana a doua?
Tata vrea sa ne luam Dacia Logan, dar oare mai merita in 2018?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La bugetul ala Loganul s ar putea chiar sa fie alegerea care merita.

| andreia67 a răspuns (pentru suntserios):

Exact. Poti gasi si masini din 2009-2010 la banii astia daca stii ce sa cauti.

| Începătorul988 a răspuns:

Golf 4, Passat b5.5(131cai, cod motor avf, iti recomand)
Eu unul as merge pe o Skoda Octavia 2 1. 9tdi 105cai. Motor foarte fiabil, consum mic. Eu detin o octavia 2 vrs de 170cai, si sunt super multumit de el. Ai spatiu in portbagaj(portbagaj imens, mai mare ca al unui logan break), spatiu la picioare in spate ai. Interiorul de calitate.

| KKronstadt a răspuns:

La banii astia iti iei un Golf 4, 1.9 TDI, motor AXR, 101CP, de n-ai treaba. Skoda este iar o alegere buna. Sfat prietenesc: in nici un caz Dacia Logan!