| Andrei281040 a întrebat:

Vreau si eu niste modele de masini bune la mana a doua pana in 2000 de euro. As vrea si linkuri daca se poate.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vladut123456 a răspuns:

Salut! Eu am un Passat B5, am dat 1300 euro pe el si merge exceptional, Passat B5.5 este mai nou si dotari mai multe, este de la 1700 euro, poti gasi unul la 2000 euro bun,depinde si de norocul tau,daca vrei sa iei o masina sigura, te duci cu cineva care se pricepe, Opel Astra G ar mai fi o varianta buna, Golf 4, Dacia Logan, iar link-uri nu iti pot da deoarece trebuie sa-ti cauti tu, cu ce dotari vrei, cum arata etc.Succes si daca te duci la vreo masina verific-o bine,motor, caroserie, acte, daca mai ai ceva bani in plus o duci la un service autorizat sa o verifice, Bafta!

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Ford Focus 1, Opel Corsa, Opel Astra G, Dacia Logan.
Linkuri nu-ti dau ca nu stau sa caut ca iti e ti-e lene.

| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa fii realist, la doar 2000 de euro, gasesti un Logan sau o dacie mai veche.
Pentru ca, nu poti gasi masini straine BUNE, la banii astia. Poti gasi una uzata la maxim, in care mai trebuie sa bagi inca vreo 2000, ca sa o accepte RAR-ul si sa o faci sa functioneze bine.

| Mikiass a răspuns:

Salut! Nu iti recomand sa iti cumperi o masina in banii acestia pentru ca de regula acestea sunt vechi si reparatiile ulterioare o sa usture la buzunar. Totusi in acesti bani ti-as recomanda un VW Golf 4. Atentie! Sa nu faci prostia sa iti cumperi vreun bmw model mai vechi (chiar daca la prima vedere par impecabile- tapiterie piele, lustruite, aranjate-). Recomand suplimentarea bugetului in jurul sumei de 5000 E minim + trebuie luat in considerare faptul ca dupa achizitionarea unei astfel de masini vor trebui facute cheltuieli suplimentare legate de service, inscriere, bucse, telescoape etc. Mult succes.