| SERIOUX a întrebat:

Ce masini cu motor V6 sunt pe piata pana in 1500 euro? Dar sa nu fie absolut hidoase.

Răspuns Câştigător
| ionutZzG30 a răspuns:

Incearca un opel calibra tuning cu 1500e gasesti cate vrei si merge peste 230 240km-h se pot si inmatricula.

| Braunion a răspuns (pentru ionutZzG30):

Unde mergi in Romania cu viteza asta?

| SERIOUX explică (pentru Braunion):

Exista curse

| Braunion a răspuns (pentru SERIOUX):

Organizate? Sau tampeniile alea de curse de noapte care sunt penale?

| SERIOUX explică (pentru Braunion):

Sunt draguri organizate

| Braunion a răspuns (pentru SERIOUX):

Ok atunci. Dar nu conteaza neaparat sa fie V6, conteaza puterea motorului. Sunt azi motoare de 1.4 turbo benzina ce scot lejer 140 cp happy Si clar consuma mai putin decat un motor aspirat de 2500-3000 cmc.

| robijam a răspuns (pentru Braunion):

Lasa-l in pace, nu vezi ca e genul ala de om care crede ca daca are motor de enspe mii de litri e cel mai tare. Habar nu are ca un motor mic poate scoate exact aceiasi performanta sau chiar una mai mare decat asa ceva. Oricum nu cred ca are mai mult de 15 ani la ce gandire are.

| ionutZzG30 a răspuns (pentru ionutZzG30):

Ai gasit? big grin ceva ce te intereseaza?

| SERIOUX explică (pentru ionutZzG30):

Ar fi opelu care mi l-ai zis, audi a6 si hyundai coupe

| ionutZzG30 a răspuns (pentru SERIOUX):

Audi a6 la 1500e? :0 coupe a fost prima masina a lui tata si o tinut 3 luni laughing)

| SERIOUX explică (pentru ionutZzG30):

Acum depinde in ce stare o iei.

14 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate numai motorul la pretul asta!

| SERIOUX explică (pentru onasis1961):

Mersi pentru nimic, am gasit si sunt destule...intregi!

| Braunion a răspuns (pentru SERIOUX):

Poate ai gasit, dar au 20 de ani pe putin. Iar taxa de inmatriculare valoreaza de 2-3 ori mai mult decat masina. Deci cum sa cumperi asa un fier?
Sa nu mai vorbim cat consuma...

| SasukeCS2 a răspuns:

1500 euro, nu e cam putin?