| PopesQ a întrebat:

Ce-mi recomandati intre Audi Q5 Quattro 2.0 si BMW X3 Xdrive 2.0, dati-mi sugestii din orice punct de vedere, care si de ce? P.S: ambele an 2012, nu comparati modelele noi
Multumesc, ofer funda!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea ai ce sa compari, ambele masini premiu, de calitate, motoare mari, scumpe la intretinere... depinde doar de gusturi mai departe

| Sofer a răspuns:

Dintre Audi si Bmw. clar bmw x3.

| Celcareajuta a răspuns:

BMW e net superior audi, orice ar spune oricine...(desi Quattro e cel mai bun sistem 4x4). Pe BMW cred ca o sa ai consum usor mai mic, costuri usor mai mari la intretinere

| ExprimareLibera a răspuns:

Diferențele sunt foarte mici, tine doar de gusturi.

| StefanCosmin a răspuns:

Q5 ul mi se pare sincer mai frumos, X3 ul mi se pare doar o masina pe care ai ridicat o cu cricul