| Ferii a întrebat:

Ce motocicleta de teren accidentat îmi recomandați sunt începător și am 1, 70.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti *recomand* sa ceri sfatul unui *expert* nu unor oameni ff random care nu sunt in raza aceasta. ^^

| denisTiky a răspuns:

Esti minor. Ai mai pus ceva intrebare si am dedus de acolo. Cauta pe Bemi Romania. Sunt preturi de la 600€+ la motoare de 125cc. Sau pur si simplu scrie pe google cross 125cc si o sa gasesti acolo multe rezultate. Tu vei da la poze sa vezi poze cu ele si iti alegi care iti place. Intri pe siteul respectiv de unde provine poza si il comanzi

Ca idee, eu recomand cu incredere cross de 125cc nu conteaza restul detaliilor. Bafta!