| Slow a întrebat:

Ce numar de inmatriculare ti-ai dori sa ai la masina?
(Sau poate ai deja unul, care?)
P. S. Nu vreau sa va dau masina in urmarire sau ceva de genul, ma intereseaza doar ultimele 3 litere

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Aş vrea BV 17 VLD. (17 (apr) de la ziua mea de naştere big grin, şi VLD de la nume). Sau dacă nu: BV 91 CWM (91 - anul naşterii, C (de la costea, [numele de familie]) W (de la Vlad - Valeriu, cele 2 prenume ale mele) şi M (de la Marcy, numele lu mamy) happy

| icy a răspuns (pentru CosteaVlad):

Fii original, foloseste-te de literele localitatii. Incearca B V14DUT, B V44LYY, B V44LLY, B V41ER C, eu am V S11VIU cred ca ghicesti cum ma cheamawinking

19 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Ultimile trei litere ar fi-SEN- [senat] foarte greu de obtinut dar se merita.

| cartman a răspuns:

NT-05-UGI. traducerea o faci tu

| BoRnY a răspuns:

Salut! DJ-09-LEU. Sunt zodia leu, sunt nascut pe 9 august 1998, sunt din Dolj. Poate si DJ-09-DRG, ma cheama Dragos. Fundita?

| Sofer a răspuns:

B 01 ERU (boieru)
B 05 UGI (iti dai seama singur)
B 69 SEX
B 90 LOW
B 89 SEF
B 112 DNA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DB 88 foc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B 01 ier

| Doddel a răspuns:

Pai ultimele litere. ***. FUR. PAA. Vai. CAL (ar merge cu numarul 01)
cam asta

| T30D0RA a răspuns:

CV(Covasna), 92(anul nasterii), DOR(de la Dora, numele meu)

happy

| Stelutssa a răspuns:

Judetul sa zicem ca e:ddlaughing,
dd-03-roz,
dd-15-lol,
dd-05-mov. Funda, pls:*

| larya234 a răspuns:

B-32-dcs

| larya234 a răspuns:

B-69-acl

| Cristian0884df11 a răspuns:

Pai eu am nr meu de imatriculare asa la intamplare poti sa-l vezi in poza mea imi fine... as vrea sa am AG-06-CRI adica 06 apr data nasteri si si CRI de la Cristianlaughing

| deutza a răspuns:

MM 02 BOG-MM de la Maramures, 02 eu si prietenul meu, BOG de la numele prietenului meu Bogdanbig grin

| Anonima_9977 a răspuns:

TM(timis)92(anul` in care s`au casatorii ai mei`)ACT(Adi, Clara, Teo)

| Razvan_3203 a răspuns:

Eu mi-as dori ca numarul de inmatriculare sa fie ''LUP''
pentru ca numele meu de familie este Lupu big grin

| Razvan_3203 a răspuns:

Bucuresti ( B )

| Andrei20 a răspuns:

Io am un taxi. si i-am pus nr: SB-90-DEI... 90=indicativul pe care il am si mai reprezinta si anul meu de nastere iar dei vine de la numele meu, Andrei happy

| Adelaida_3930 a răspuns:

Bc 21 Ade