| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as dori numar de inmatriculare preferential, am verificat pe site-ul DRPCIV si a scris ca nu este disponibil, nu am alta varianta? laughing Chiar doresc acea combinatie de litere si cifre si mi-e greu sa cred ca a luat-o cineva fix pe aia...

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa fie asa greu. Poate doar i-a picat la rand.

| Iunix a răspuns:

De ce ți-e greu să crezi? Ai încercat să-ți faci o adresa de e-mail? Sau să-ți pui un nume pe TPU de exemplu? La câți șoferi sunt în România, primul venit, primul servit.