| Sylwyu a întrebat:

Ce parer aveti de un chrysler 300m 3.5L V6 24V?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca marca e masina buna dar eu nu le inghit pe astea mari cu 5 usi, sunt fan al masinilor mini si compacte cu 3 usi, parca ofera mai multa libertate si reprezinta fiara care o ai in tine cand pleci cu ea la drum.

| suntserios a răspuns (pentru mgtow):

Ca un motor de 3.5L care mista dupa el 2t nu elibereaza nicio fiara nu?

| mgtow a răspuns (pentru suntserios):

Intr-adevar fiara adevarata e un autotren cu 800 CP care trage un trailer de 13 tone. Dar fiecare gandeste cum vrea, pentru unii masinile sunt bestiale din punct de vedere al vitezei dar la puterea motorului nu depaseste un camion. Masinile mari niciodata nu mi-au placut, mi se par badarane si mai ales multi se dau mari cu ele.

| suntserios a răspuns (pentru mgtow):

Ai dreptate cu badaranii. Este o vorba care spune ca cei care au masini cat mai mari vor sa compenseze alte lucruri care sunt mici.

| IMC90 a răspuns (pentru mgtow):

Da, si in caz de accident te faci afis.
In viziunea mea, masina ideala trebuie sa fie o masina mare, grea, stabila cu un motor puternic si neaparat benzina. Dieselul e pentru camioane, utilaje, vapoare s.a.m.d laughing

| IMC90 a răspuns (pentru suntserios):

Calutii conteaza, nu cilindreea. Singuru lucru pe care il da cilindreea mare e consumul mare. Depinde cati cai putere are masina.

| BoqdanMihai a răspuns:

Ce mai mare tampenie sa iti iei o masina de 3, 5 L mai ales dupa scumpirile care au fost facute la motorina si benzina

| IMC90 a răspuns (pentru BoqdanMihai):

Poate e Gigi Becali si nu stie cum sa spele banii laughing ce te bagi tu rolling on the floor