| Atze a întrebat:

Seara buna. ce parer aveti despre selena gomez?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am o parere buna despre ea. Am vazut ca nu este ingamfata si are un suflet bun. Se poarta foarte frumos cu fanii ei. Chiar nu este nimic la ea care sa ma deranjeze

2 răspunsuri:
| Mary24 a răspuns:

... sincer trebuia sa nu isi inceapa cariera de "cantareata" sa ramana doar la cea de actrita joaca mai bine decat cantahappy, mie sincer nu imi place de ea

| adriana98 a răspuns:

SElena e normala, optimista.si chiar imi place de ea.este ft frumoasa si chiar o invidiez putin.ok. putin mai tarebig grin...si kinta ft frumos. Sper sa nu fie ca celelalte vedete.