| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere ai despre ATV-urile chinezesti de 125, la 700 euro?
Am citit pe net pareri odata si au zis ca se strica si ca nu sunt fiabile, dar eu find inteligent ma gandesc ca oamenii aceea poate s-au comportat cu vehiculul ca si cum ar fi fost un Polaris, de exemplu. In loc sa doar mearga cu el normal. Apoi asa normal ca se strica. Poate n-au auzit nici de schimbarea consumabilelor.
De aceea intreb, vreau raspunsuri de la oameni ce cu adevarat au experienta in mersul cu ATV-urile normale/ chinezesti si in reparatiile respectivelor vehicule.
________________________________________

Este adevarat ca se fura ATV-urile si motocicletele mai mult decat masinile, in Romania? Daca-l parchez in parcarea blocului, ar trebui sa ma obisnuiesc cu ideea ca poate ma trezesc si a disparut?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca esti in-teligent, atunci verifici personal orice bun pe care doresti sa achizitionezi.
Piesele de schimb si prostia sunt contra cost.

Răspuns utilizator avertizat