| soby47 a întrebat:

Ce parere aveti de Dacia Duster?

15 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Dacia Duster se impune prin statura si te cucereste prin liniile ferme. Este robust, protector si pregatit pentru aventura, la un pret de 10950 cu toate taxele incluse.

| mgtow a răspuns:

Nu-mi place deloc.

| Passat a răspuns:

Doi nemti discuta intr-un showroom:
- Ce-i asta, Dacia Duster?
- Duster…da, se pare ca e o masina …
- Romaneasca, nu?
- Da, cred ca e romaneasca.
- Buna, nu?
- Garda inalta, cauciucuri groase, 4×4 …
- Pfffff, greu cu romanii astia, ar face orice numai sa nu-si repare drumurile.

| DaftPunk a răspuns:

Eu mi-am cumparat o Duster de curand si e sooper.Senzor de parcate 4x4 aer conditionat clima++ si multe altele.

| DaftPunk a răspuns:

La noi in oras sunt vreo 5

| xuanbou a răspuns:

Auzi mah laughing dacia duster cu climatronic si senzor de parcare, hai ca e tare asta laughing)

| randy34 a răspuns:

Destul de buna dar trebuie sa te gandesti inainte sa cumperi o masina. Uita-te la mai multe nu numai la Dacia Duster.

| Sofer a răspuns:

Nu e asa faina.

| shadovv a răspuns:

Un x5 mai roman

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" DJ a răspuns:
Eu mi-am cumparat o Duster de curand si e sooper.Senzor de parcate 4x4 aer conditionat clima++ si multe altele."
Care multe altele?
Si spre stinta ta, niste senzori de parcare buni, cu display, nu depasesc 200 lei, AC-ul este banalitae si normalitate, cu 4x4 ce faci? esti la tara? ( adolf )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia arunca tu un ochi aici http://www.salon-auto.ro/duster-cel-mai-4x4 si vezi ca au mai multe articole despre Duster... Mai cauta si pe Google si apoi sa iei o decizie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place masina

| ditandrei a răspuns:

Ce sa zica si amaratii astia care nu au nici macar un carucior laughing) auzi tu ca e praf dacia duster... strangeti bani si luati-va un scuter

| alisu a răspuns:

Sincer, daca faceau un 4x4 romanesc il faceau calumea. inauntru e logan, afara nici nu-ti dai seama, spatele e naspa, fata no comm. puteau mai mult. la banii care iei un duster iti iei o masina mult mai buna

| claudyu_1653 a răspuns:

E o masina destul de buna