| theeminemshow a întrebat:

Ce parere aveti despre Dacia Duster?

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Numai daca o cumperi diesel si 4x4 merita, daca iei versiunile pe benzina sau cu tractiune doar fata este o masina destul de nereusita. Motorizarea de varf diesel este chiar reusita, fiabilitatea este ok, piesele sunt putin cam scumpe dar se poate trece cu vederea pentru ca nu sunt exagerate, este o masina de asfalt desii se vrea SUV, nu prea ii plac namolul si gropile, in principiu este ok!

| mgtow a răspuns:

Nu e masina reusita, lodgy o depaseste.

| FPI a răspuns (pentru mgtow):

Nu au absolut nici o legatura Lodgy cu Duster!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Imi place design ul exterior si pretul

| RozyRozyRozy a răspuns:

Este faina...si pretul este desul de okeywinking

| andreibrebeanu a răspuns:

Mie imi place am un prieten care are una si se comporta foarte bine pe strada si pe drum accidentat are un design exterior misto, interiorul e foarte comod si pretul e foarte bun.