| george_2125 a întrebat:

ce parere aveti de dacia duster

4 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Buna.Exceptand unele defecte de proiectare.care dupa parerea mea nu sunt majore e ok.Arata foarte bine si in interior si la exterior.E o majora evolutie si dezvoltare a Daciei.

| Daniel123 a răspuns:

Eu unul sunt fan si ador masina asta, este o realizare buna a romanilor si ar trebui sa arte de ce suntem noi capabili, ca ori ce masina are mici defecte de proiectare, dar pe total sunt excelente mi-am propus sa il achizitionez cat de curand!

| Mike959 a răspuns:

Salut,mie-mi place foarte mult!

| tetea a răspuns:

Este o DACIE... daca ai bani jos, mai bine ceva nemtesc la mana a douahappy