| Xmen22 a întrebat:

Ce parere aveti de mercedes c class w203 sau e class 211, am vazut ca se invarte pana in 3500-4000 euro, sunt scumpe piesele?
Merita?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pentru ca nu e noua. Mercedes nu face masini faine

| xerxes1 a răspuns:

Consumabilele nu sunt scumpe, au pret normal ca pentru orice alta masina.
Exemplu disc de frana fata W203
https://www.epiesa.ro/......262937218/

disc de frana fata conserva logan MCV
https://www.epiesa.ro/......263017442/

| goguPatent a răspuns:

E o masina premium, si piesele sunt la fel de premium.

| Xmen22 explică (pentru goguPatent):

Și ce ai vrea să cumpăr Logan?

| goguPatent a răspuns (pentru Xmen22):

E treaba ta ce cumperi, ai intrebat daca piesele sunt scumpe si eu am zis ca da.

| mgtow a răspuns (pentru Xmen22):

La 4000€ premium si veche nu are cum. Piesele nu sant scumpe se gasesc ieftine aftermarket pe net. Gen autodoc24.ro o masina premium costa 85.000€ cum e bmw m4 sau 65.000€ bmw m2 nu ieftineli de 30.000 - 20.000 si ce e sub ele