| anelize a întrebat:

Ce parere aveti de skoda octavia modelul III?

Răspuns Câştigător
| AfroBă a răspuns:

Super frumoasahappy

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu ma impresioneaza cu nimic. Sa vedem ce performante va avea si poate va impresiona prin asta fiindca daca asa arata conceptul, masina nu va fi nici pe departe la fel de frumoasa. La Octavia II conceptul era superb si a iesit o masina normala. La asta este doar frumos... nu vreau sa stiu cum o sa arata forma finala dar sa vedem si ce motor va primii, si ce cutie, interiorul, sasiul probabil va fi cel dupa Skoda Superb dupa cum arata... cel mai bine sa asteptam si sa vedem!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare

| Predat0r a răspuns:

Misto

| iowy a răspuns:

Din acest clip : http://www.youtube.com/watch?v=4nII3myFqqs&feature=player_embedded#! arata foarte bine si ar "revolutiona" piata dar ramane de vazut! Numai bine!