| veronica_1994 a întrebat:

Ce parere aveti despre Bmx Black Rider >Outdoor?: as dori sa imi achizitionez unul

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti lua! E printre cele my proaste modele de bmx. Cumparati la aceeasi bani un Cosmic (KHE BIKES) Sau oricare alt model. Daca dispui de my multi bani www.bmxshop.ro te uiti la biciclete complete sau cumparati pe parti (my recomandat, iesi my ieftin)

10 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

E praf thinking

| muffin94 a răspuns:

E super si eu vreau sa-mi iau unul dar la vara.

| Petrisor_9606 a răspuns:

Depinde de ce vrei sa faci cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super cool am reusit foarte multe cu ea...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am unu si e belea cel mai bun daca vrei unu cu multi bani si iti permiti ia-ti un mongoes sau un easter sau twister cum vrei da e bun si ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I bun bmxu doar pentru incepatorii... daca vrei ceva mai bun.GT,Mongoose,Haro,WTP.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sallutare eu as cumpara ceva mai interesant un jumper... am un
coleg si nu prea e multumit il are de o luna si franelee i sau stricat si lantu so desfacut...crying asa ca ...veronica este alegerea ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii atenta are si-o un prieten e super bun am dat tailwhip cu el si nu are nimic
plus ca m-am dat si downhill cu el deci e bun si franele...mare chestie de dai no brakes ca e mai bine in rest mansoane si alte chestii iti iei de pe www.playbike.ro (iti recomand alta tija de sa) e destul de bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A m un prieten care are unul si eu m-am dat destul de bine cu el, dar sa nu iti iei dhs ale nici nu sunt bmx, eu insumi am black rider acum si merge (tun)! Iati cai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e bun.Printre cele mai bune zic eu!