| Mario1994 a întrebat:

Ce parere aveti despre Dacia Duster 2018?

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Ce parere sa am? Pai, Tot in BMW merge treaba mai binewinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Interiorul a evoluat mult
A aparut cutia EDC
Daca ar pune niste motoare mai mari si cutie auto pe 4x4 ar fi o masina super misto

| Mario1994 explică (pentru alina2k18):

Facand oral in BMW-ul lui cineva?

| alina2k18 a răspuns (pentru Mario1994):

Doar el mie sefawinking raman eu datoare pentru data viitoarewinking

| Mario1994 explică (pentru suntserios):

Sunt zvonuri ca o sa fie 1.6 diesel, de 130 cp pe noul Duster. Arata bine Dusterul, va evolua mai mult cu timpul Dacia.

| Ensiferum a răspuns:

Eu transport Dacii duster de la uzina si mi se par foarte reusite fata de modelele anterioare, cutie foarte scurta, motoare taricele desi sunt mici unele au cutie automata, au reductor de la mic la mare si 4x4 sai 2x4 schimbabil din buton in mers. Sunt ok. Doar printr-un drive test iti poti da seama, comparativ cu multe masini straine noi gen peugeot, citroen etc... sunt mult mai bune.