| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Dacia Sandero? Ma gandeam sa o includ in optiunile de cumparare.

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Mie imi plac foarte mult, in special Stepway. Fata de Logan, cu sau fara facelift, Sandero are si design si se adreseaza unui alt target.
Eu cred ca raportul pret-calitate nu e de neglijat, si chiar daca unii spun ca sunt proaste uita ca la pretul asta nu gasesc decat cutiute pe roti.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Dacia Sandero este o masina foarte buna, se exporta foarte bine in Germania dativa seama nemtii cat sunt de pretentiosi, are un pret rezonabil si din cate cunosc eu sunt doua tipuri, amandoua pe benzina una de 1, 4 cealalta de 1, 6, cu un consum mediu de 7 litri respectiv 7. 2. Înafara orasului una consuma 5, 4 si cealalta 5, 6.

| alex_7264 a răspuns:

Mult pentru 1. 4 happy foarte mult eu zic sa nu o incluzi. parearea meahappy

| Dorinel a răspuns:

Dar o Dacia Logan Facelift... Ce are? E mult mai incapatoare si costa si mai putin...

| ciumpalaku a răspuns:

Nu fiti naivi, e tot o Dacie romaneasca.Scoate-o de pe lista optiunilor.Regandeste!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o masina frumoasa mai ales Stepway parca era 8000Euro sau sigur mai putin ca de e Dacie dar nu cred ca sunt bune.