| narcis14 a întrebat:

Ce parere aveti despre masina Dacia Sandero din 2008-2009? E mai bun un logan tot din acei ani?

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Practic e una si aceeasi masina, mie mi se pare mult mai frumos Sandero, in plus prefer bancheta rabatabila in locul portbagajului. Cu atat mai mult cu cat la portbagajul Loganului incurca mult balamalele de la capota.
Sunt masini deosebit fiabile si relativ usor de intretinut, motorizarile sunt reusite.

| IMC90 a răspuns:

E acelasi lucru.

| robijam a răspuns:

Sandero e mai putin comfortabila, are suspensia mai tare si e mai usoara. Loganul are mai mult loc, e mai grea si are mai multe puncte la Euro NCAP.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt una si aceeasi masina, poate sandero e un pic mai usoara

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sandero e mai tineresc, au acelasi motor

| viotedy a răspuns:

E mai bun sandero

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Sandero...