| Anomim2025 a întrebat:

Ce părere aveți de Dacia Logan/Sandero.

Din 2010 o Sandero sau din 2007 o mașină Volkswagen?

Răspuns Câştigător
| nicusor222 a răspuns:

Parfum happy Consumul il ai 7 ca sa il sti. Km daca nu sunt dati inapoi e perfect si 3.000 de euro e bine din 2010.
Se pare ca esti incantat de Sandero.
Dar e buna masinawinking

2 răspunsuri:
| nicusor222 a răspuns:

Dacia Logan are o intretinere destul de frumoasa, mai ales daca e si benzina. Eu am avut un logan 7 ani de zile, motor 1, 4 benzina 75 cai si nu am bagat un ban in el. Iar revizia se facea cu 300 lei MAXIM.
Un minus pe care pot sa il pun la Dacia este tabla care nu e asa rezistenta, in rest merita.
Sandero, sa fiu sincer nu imi place la aspect, motorizari ca pe logan si tabla tot asa.
Daca vrei ceva din grupul VAG le recomand, dar in special motorul de 1, 9 de 105 cai daca vrei motorina happy trage ca un tractor.
Acum ramane alegerea ta, dar daca iti iei Dacia mai cresti 4 ani de la fabricatie... stiu, lumea zice ca sunt nemtesti cele din grupul VAG si sunt mult mai rezistente... Dar eu nu merg pe lucrul asta.
Daca ai ghinion sa nimeresti ceva prost nu ai ce sa faci, poate sa fie si mama ei de masina.
Eu recomand asa.
Motoarele pe benzina si Dacia sta bine la capitolul asta...
Ramane alegerea tawinking

| Anomim2025 explică (pentru nicusor222):

Motor 1.6, an 2010, 90.000 km, 3000 euro. Sandero.

| nicusor222 a răspuns (pentru Anomim2025):

Parfum happy Consumul il ai 7 ca sa il sti. Km daca nu sunt dati inapoi e perfect si 3.000 de euro e bine din 2010.
Se pare ca esti incantat de Sandero.
Dar e buna masinawinking