| JaguarSType a întrebat:

Ce parere aveti despre? : http://www.tocmai.ro/mercedes-benz-ml-270-2000-17793549. html si am o intrebare! Pentru ce mai este pedala aia mica din stanga? doar nu e ambreiajul nu?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pedală de frână!
Pa, pa.

| paulthegame a răspuns:

O sa te coste foarte mult o piesa mica. nu recomand

suntserios
| suntserios a răspuns:

Anuntul ala e pus la misto.

scrie ca are 11.111 km si euro 6? la o masina de 14 ani? lol

pedala aia mica e frana de mana, acolo o puneau cei de la mercedes

| ȘefuLaValută a răspuns:

1. Nu cred ca este euro 6
2. Nu imi plac culoarea si bara aia spate in care este pusa roata de rezerva... tiganeasca
3.Kilometrajul e dubios de mic
4.Acel motor nu e cel mai laudat de la Benz
Daca vrei sa fii smecher la 4000 de euro nu iti iese.Mai bine iti iei o masina mica, un c class, opel vectra, mondeo etc